Gürcistan’dan Uygun Fiyatla Araba Almak

Türkiye’den bir araba almanın zorlukları malum. Neredeyse %45 gibi son derece yüksek maliyetler nedeni ile birbirinden farklı ve istediğiniz her hangi bir arabayı rahat bir şekilde almanız pek mümkün olmuyor. İşte bu yüzden son zamanlarda farklı bir uygulama birçok kişi tarafından büyük bir ilgi görmekte. O da Gürcistan’dan araba almaktır. Buradan, yani Batum araba ile yarı yarıya araba sahibi olabilirsiniz. Oldukça düşük fiyatlara dilediğiniz her hangi bir son model aracı satın alarak Türkiye’ye getirebilirsiniz.

Batum-Araba-Fiyatlari-Bmw-e46-2003-Model

Batum-Araba-Fiyatlari-Bmw-e46-2003-Model

Yapılması gerekenler

Tabi bu tür bir işlem ile Batum oto galeri aracılığı ile istediğiniz her hangi bir arabayı satın alırken bir Gürcistan vatandaşının size vekâlet etmesi ile mümkün olabilmektedir. Bu sayede Batum galeri ile aracı satın alabilir ve Türkiye’ye getirebilirsiniz. Aynı zamanda Batum araba ile oldukça uygun fiyatlara bu arabalar satın alınabilmektedir. Araçlar vekâletler alınan kişi tarafında gümrükten de geçirilerek Türkiye’ye getirilebilmektedir.

--------------------------------------------------- Sponsorlu Bağlantılar ---------------------------------------------------

Bu noktada Batum oto galeri ile alınan araçlar için gümrük adına ise 1000 ya da 2000 dolar gibi bir ücret de ödenmesi gerekmektedir. Her türlü son model araçlar Türkiye’deki fiyatlarının neredeyse yarısına Batum galeri aracılığı ile Gürcistan’dan satın alınabilmektedir. Araçlar gümrükten geçip Türkiye’ye sokulduktan sonra artık kişisel olarak rahat bir şekilde ülkenin her noktasında kullanabilirsiniz.

Araçların Türkiye’de kullanım şartları

Bu tür araçlar Gürcistan aracılığı ile ve Batum araba ile alındıktan sonra Türkiye’de bir takım kullanım koşul ve şartları bulunmaktadır. Bunlardan biri araçlar Türkiye’de en fazla 2 yıl kadar kalabilmektedir. Fakat bunun için kolay ve alternatif bir çözüm bulunmaktadır. O da Batum oto galeri ile alınan araçların yeniden Gürcistan’a götürülüp vekâlet eden kişi ile yeniden Türkiye’ye sokulmasıdır. Bu sayede 2 yıl daha rahat bir şekilde aracı kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda aracı Türkiye’de sadece siz ve 1. Dereceden akrabalarınız kullanılabilmektedir. Bu noktada Batum galeri aracılığı ile alınan son model araç çeşitleri rahat bir şekilde ve üstelik satın alınan yarı yarıya kadar inmiş fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz yeniden Gürcistan’da bu araçları satabilirsiniz.

--------------------------------------------------- Sponsorlu Bağlantılar ---------------------------------------------------

Bunlarada Göz Atabilirsiniz:

Bir Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?

Send this to friendfotoğraf kabini, foto kabin, photo booth

seo uzmanı

CS:GO Bahis

instagram takipçi

mustafa yabaş