Hakkımızda

hakkimizda-batum-gurcistan-araba
Hakkımızda daha detaylı bilgi alın!

www.gurcistandaarabafiyatlari.com olarak, hedefimiz Gürcistan ve Batum üstünden temin edilen vasıtaları, olabildiğince ideal fiyatlar karşılığında Türk kullanıcılar ile tanıştırmak ve serbest satış siyasetini yaratmaktır. Bugüne dek binlerce kullanıcının otomobil sahibi olmasını gerçekleştiren firmamız, ülkemiz standartlarına göre çok çok yukarıya fiyatlar da satılan otomobil ve diğer araç türlerini, ikinci sınıf otomobil fiyatlarına temin etme talihi buldu!

Bilindiği gibi ülkemiz çapında ki satış fiyatları olabildiğince yüksek! KDV, katkı payı, gelir vergisi, üretim vergisi derken cebimizden üretim dışı iki katı kadar bir fiyat daha ödememize sebep veriyor. Yani 25.000$ karşılığında ki bir aracı, 50.000$ + vergiler olarak satın alma halinde kalabiliyoruz. Bu halden şikayetçi olan birçok kullanıcı da, vatan dışından otomobil temin edebilmek adına değişik şahıslar ile kontak kuruyor ve bu açıdan vasıta sahibi olmaya çalışıyorlar. İşte tam da bu evrede vaka müdahil olan teknik kadromuz, “Gürcistan – Türkiye vasıta satışı” hususu ile ilgili sizlere köprü görevi kuruyor, var olan pazar sayısal değerlerinin aşağısında ki fiyatlar karşılığında otomobil sahibi olmanızı sağlıyor. BMW, Mercedes, Jaguar, Bentley, Range Rover, Ferrari ve Aston Martin gibi Dünya’nın önde gelen markalarını sizlere üretim fiyatından satışa yayınlayan galerimiz, bundan sonra son nitelikte ki otomobillere çok çok cüzi oranlar karşılığında binmenizi karşılamaktadır.

Satış politikası da olarak vasıtaların kimliğinize işlenmesi, Gürcistan’dan çıkartılması prosedürü, aracın sizlere ulaşım prosedürü gibi bir çok problemi hiçbir biçimde başınıza takmadan; doğrudan birinci elden sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Bugüne dek hizmet sunduğumuz binlerce mutlu müşteri de, hayalini süsleyen otomobillere sahip oldu ve dilediği gibi kullanma talihi yakaladı. Zira amaçlarımıza vardığımızı ve sloganımızı “Gürcistan’dan her türlü ideal fiyata otomobil!” olarak tespit ettiğimiz günden bu yana da, her bir satış prosedüründen sonra doğru yolda bulunduğumuzu hissediyor ve fark ediyoruz! Siz kıymetli kullanıcıların son nitelikte ki vasıtalara ideal fiyattan binmesini ve sahibi olmasını gerçekleştiren teknik kadromuz, bu husus da her vakit temiz, donanımlı, problemsiz vasıta incelemelerini yaparak doğrudan sitemiz üstünden de sunmaktadır!

Sizler de bu husus ile ilgili bizlerden daha detaylı bilgi alabilme yönünden etkileşim yollarımızı tercih edebilir, istediğiniz soruları da bizlere yönlendirmeniz mümkün. Bütün vasıtaların en uygun biçimde sizlere ulaştırılmasını sağlayarak eş güdümlü, bundan sonra ülkemiz dahilinde uçuk fiyatlara satılan otomobillerden de kurtulmanızı sağlıyoruz! O durumda derhal sizler de bizimle etkileşim kurabilir, vasıtalar ile ilgili düşünce sahibi olacaksınızdır! Uygun fiyat ve güvenilir garantisi ile hayalini kurduğunuz tüm otomobillere sahip olmak bundan sonra çok basit! Zira bu yolu takip ettiğimiz günden bu yana da birçok bireyin taktirini aldık ve filomuzu gün geçtikçe biraz daha büyüttük!

Sitemiz de bulunan “Araç Kategorileri” evresinden sizler de hayalini kurduğunuz ve dilediğiniz otomobil kategorilerini seçebilir, “satılık” olan otomobillerimizi inceleyerek, kıyaslamalar yaparak da rastgele birisini tercih edebilirsiniz. Birkaç iş günü ortamında otomobillerin sizlere ulaşması sağlanacağı gibi, bu husus da rastgele bir mağduriyet veya tekleme hali söz hususu olmayacaktır! Satış prensibimiz her vakit “müşteri merkezli” olmasından sebep, bu hususu kendine disiplin edinmiş bir profesyonel teknik kadrolar ile karşılaşacaksınız! Araçların tamamı iyi donanımlar ile oluşturulmuş, Türk üretimli vasıtalar ile rastgele bir farkı olmayan vasıtaları kapsamaktadır. Hem de Facebook sayfamızı izleyerek galerimize yeni gelmiş olan vasıtalar hususunda da anlık bilgi alma ihtimaline sahip olabilirsiniz! Sizlere nitelikli hizmeti her alan da sunmayı amaçlayan Batum Oto Galeri, doğrudan kendi bölgesi üstünde bulunan otomobilleri sizlere tanıtmaktan hiç geri kalmamaktadır! Blogumuz üstünden de detaylı bilgi edinebilmek amacıyla sitemizin kanallarını ziyaret edebilirsiniz.

Send this to friend